Бойовики, отримавши на горіхи, запросили режим тиші

Бойовики, отримавши на горіхи, запросили режим тиші
Бойовики, отримавши на горіхи, запросили режим тиші

Вчора, 15 серпня, сили АТО настільки ефективно себе проявили в районі Донецького аеропорту, що російсько-терористичні формування близько 24-ї години ночі запросили режим тиші, який зберігається і досі.

Про це розповіли бійці Окремої добровольчої чоти «Карпатська Січ», новину повідомляє «Преса України».

«Вчора робота нашої артилерії була настільки ефективною, що бойовики, близько дванадцятої ночі запросили режим тиші, який на диво зберігається і досі. Втрати живої сили і техніки ворога ще встановлюються», — зазначили українські захисники.

За словами бійців, минулої ночі вогнева активність бойовиків у районі Донецького аеропорту дещо зменшилася. Реактивну артилерію терористи використовували значно менше, ніж у попередні ночі. Натомість застосовувалися танки та БМП.

«20:40 – по позиціях «Карпатської Січі» вела вогонь ворожа БМП. 21:36 – обстріли з гранатомету АГС і мінометів; О 21:41 – злочинці почали вести вогонь з танків; 21:48 – знову танковий обстріл та обстріл із мінометів калібру 120 мм», — кажуть військовослужбовці.

Додамо, декілька днів тому в районі Донецького аеропорту бійці ЗСУ знищили склад боєприпасів російських окупантів, а також батарею гармат Д-30, дві установки РСЗО «Град» та ще близько 30-ти терористів. Це вдалося зробити за участі коригувальників ОДЧ «Карпатська Січ», які надали відповідні координати побратимам по бригаді. Результати проведеної роботи підтверджені відповідними структурами.

«Наш підрозділ поступово збільшується, а його бійці постійно опановують нову зброю та здобувають військові навики роботи. Московський окупант завжди повинен пам’ятати, що ми «віддячимо» сторицею за кожен сплюндрований клаптик нашої української землі й за кожного полеглого Героя України», — наголосив командир ОДЧ «Карпатська Січ» Олег Куцин.

uapress.info


Источник: “http://antikor.com.ua/articles/58244-bojoviki_otrimavshi_na_gorihi_zaprosili_rehim_tishi”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя