Кадиров призначив своїм заступником племінника


Першим віце-прем’єром Чечні призначений 26-річний племінник Кадирова.

В уряді Чечні відбулися кадрові зміни. Першим заступником голови уряду призначений 26-річний племінник Кадирова, Якуб Закрієв, який раніше виконував обов’язки керівника секретаріату глави республіки, передає “Кавказький вузол”

Кадрова політика Кадирова спрямована на зміцнення позицій його сім’ї, раніше заявили опитані виданням експерти.

Представляючи нового віце-прем’єра, Кадиров охарактеризував його “як грамотного і працьовитого фахівця з багатим досвідом роботи”, повідомляється на сайті уряду Чечні.

Якуб Закрієв є сином сестри Рамзана Кадирова Зулай Кадирової. Батько нового віце-прем’єра Салман Закрієв обіймає посаду віце-спікера парламенту Чечні. Кар’єра Закрієва почалася у віці 23-х років призначенням його заступником керівника адміністрації глави і уряду Чечні в 2013 році.

У грудні 2013 року Якуб Закрієв був переведений на посаду керуючого справами глави Чечні, змінивши на цій посаді свого дядька Сахаба Закрієва. З 2015 року обіймав посаду першого заступника міністра фінансів Чечні, а також керував секретаріатом глави Чечні.

Колишній віце-прем’єр Іса Тумхаджієв в січні був переведений на посаду керівника Рахункової палати Чечні.

У 2015 році керівником адміністрації глави і уряду Чечні призначений 28-річний Іслам Кадиров, який займав пост мера Грозного. Він є двоюрідним братом Рамзана Кадирова. На новій посаді він змінив Магомеда Даудова, обраного спікером парламенту республіки.


Источник: “http://www.informator.news/kadyrov-pryznachyv-svojim-zastupnykom-pleminnyka/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя