За вироком суду акушер у Львові сплатить 350 тисяч за смерть немовляти

акушер, Данков, младенец, смерть, приговорПрокуратура довела вину акушер-гінеколога однієї із комунальних лікарень Львова у смерті немовля. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області. Об этом сообщает fiscal.in.ua со ссылкой на СМИ.


Прокуратура області здійснювала процесуальне керівництво та підтримувала державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно лікаря акушер-гінеколога акушерського відділення однієї з Львівських комунальних міських клінічних лікарень, який обвинувачувався у неналежному та недбалому виконанні службових обов’язків, що спричинило смерть новонародженої дитини.


Доведено, що під час допологової підготовки та пологів медик, відповідно до вимог клінічних протоколів, не здійснив ретельного обстеження стану плода та роділлі, із запізненням поставив діагноз, не прийняв вчасного рішення про зміну тактики ведення пологів та завершив їх шляхом накладання акушерських щипців.


Все це призвело до гіпоксично-ішемічного ураження центральної нервової системи у новонародженої дитини. Через 7 годин після народження немовля було госпіталізоване у відділення реанімації новонароджених Міської дитячої клінічної лікарні, де перебувало місяць. Проте, попри всі зусилля медиків та комплекс реанімаційних заходів, дитина померла.


За результатами судового розгляду 2 листопада 2017 року Шевченківський районний суд м. Львова ухвалив обвинувальний вирок та визнав лікаря винним у вчиненні вказаного кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.140 КК України, призначивши покарання у вигляді позбавлення волі строком на 1 рік, з однорічним позбавленням права займатись лікарською діяльністю у комунальних та приватних медичних закладах.


Крім цього, позов потерпілої матері щодо відшкодування моральної шкоди суд задовольнив у розмірі 300 тис.₴, а позов батька – 50 тис.₴ Також з комунальної 3-ї міської клінічної лікарні стягнуто на користь потерпілих 50 тис.₴


Джерело статті: “http://lviv.sq.com.ua/ukr/news/novini/05.11.2017/po_prigovoru_suda_akusher_vo_lvove_zaplatit_350_000_za_smert_mladentsa/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя