Оголошено дату, коли Пучдемон постане перед судом

Карлес Пучдемон разом з міністрами регіону постануть перед судом Бельгії Об этом сообщает for-ua.in.ua со ссылкой на СМИ.


Відсторонений лідер Каталонії Карлес Пучдемон разом з міністрами регіону постануть перед судом Бельгії 17 листопада. Про це повідомляє AFP усвоєму Twitter з посиланням на судове джерело.
#BREAKING Catalan ex-leader, ministers due in Belgian court Nov 17: judicial source

— AFP news agency (@AFP) 6 ноября 2017 г.
Раніше повідомлялося, що Бельгійський суд звільнив на поруки екс-лідера Каталонії Карлеса Пучдемона і інших колишніх членів каталонського уряду.


5 листопада,колишній глава каталонської регіональної адміністрації здався бельгійської поліції.


Напередодні Пучдемон заявив про готовність співпрацювати з прокуратурою Бельгії після того, як іспанський суд видав європейський орден на його арешт.


Раніше повідомлялося, що Бельгійський суд відпустив на поруки лідера Каталонії Карлеса Пучдемона. Зазначається, що його та чотирьох міністрів звільнили умовно. Усі вони мають з’явитися в суді впродовж 15 днів. Пучдемону й решті каталонців заборонено залишати Бельгію до рішення суду щодо виконання європейського ордеру на арешт, виданого Іспанією.Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/ogolosheno-datu-koli-puchdemon-postane-pered-sudom--449531.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя