У Тернопільську міськраду надійшло більше 1500 звернень учасників АТО щодо виділення земельних ділянокТернопіль НАЖИВО!

Тернопільська міська рада продовжує допомагати бійцям АТО. На сьогодні у місті видано 782 дозволи на виготовлення проектів землеустрою. Крім того, передано безоплатно у власність учасникам АТО 698 земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків ( господарських будівель та споруд) на вулиці Микулинецькій.

Там же за кошти міського бюджету проводиться рекультивація земель. Загалом в Тернопільську міську раду надійшло понад 1500 звернень учасників АТО щодо виділення земельних ділянок. Об этом сообщает news-chamber.in.ua со ссылкой на СМИ.

Також 9 сімей загиблих учасників АТО отримали у власність земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд на території міста.

Відповідно до програми «Турбота» 19 інвалідам війни з числа учасників бойових дій (УБД) виплачено матеріальну допомогу у розмірі по 10 тис.₴ та чотирьом учасникам Революції гідності, які стали інвалідами війни.

Від початку року 645 учасників АТО вже пройшли медичне лікування. На обліку для забезпечення путівкою на санаторно-курортне лікування в управлінні соціальної політики перебуває 92 учасники бойових дій та 4 інваліди війни, які брали безпосередню участь в АТО. Також діти учасників АТО забезпечені безоплатним харчуванням в дошкільних навчальних закладах, школах та ПТУ.Джерело статті: “http://ternopillive.com.ua/u-ternopilsku-miskradu-nadiyshlo-bilshe-1500-zvernen-uchasnikiv-ato-shhodo-vidilennya-zemelnih-dilyanok/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя