Для протидії кібергазгрозам НАТО створить командний центр

Для протидії кібергазгрозам НАТО створить командний центр Фото: з вільних джерел

Як заявив на прес-конференції генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг, учасники зустрічі визнали кібератаки частиною бойових дій. Завдання організації — вміти давати відсіч подібним атакам настільки ж ефективно, як захищатися від звичайного нападу, зазначив він. Об этом сообщает record.in.ua со ссылкой на СМИ.

Де саме буде розташований новий центр, Йенс Столтенберг не уточнив, зазначивши лише, що він буде вписаний в уже існуючу структуру НАТО, пише "Медуза".

Інший представник альянсу повідомив, що не йдеться про створення окремого штабу для боротьби з кібератаки, проте військові структури організації "мають отримати можливості, щоб ефективно протистояти кіберзагрозам".

Йенс Столтенберг пояснив необхідність створення командного центру випадками комп’ютерних атак — і в тому числі наслідками вірусу WannaCry. Чиновник зазначив також, що останнім часом багато країн НАТО скаржилися на хакерські атаки з боку Росії, але підкреслив, що всі дії альянсу в сфері боротьби з кіберзагрозами мають оборонний характер і не спрямовані проти будь-якої конкретної країни.

Нагадаємо, у вересні Єврокомісія запропонувала низку заходів щодо посилення кібербезпеки, серед яких – створення Агентства ЄС з кібербезпеки.


Джерело статті: “http://ipress.ua/news/dlya_protydii_kibergazgrozam_nato_stvoryt_komandnyy_tsentr_233051.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя