Політичний гороскоп на тиждень

Порошенку зорі віщують не легкі часи як в політичній кар’єрі, так і в бізнесі. Дані обіцянки закордонними колегами не втіляться в реалії, а вчорашні партнери стануть ворогами. Президенту бажано не ділитись своїми планами, мріями із оточуючими, висока ймовірність потрапити в конфузну ситуацію.

Об этом сообщает infoportal.in.ua со ссылкой на СМИ.

Дипломатичному корпусу рекомендовано працювати на всі сто, дотримуватись всіх азів дипломатії, щоб уникнути непорозуміння та загострення відносин із сусідами.

Політична ситуація в державі напружена. Всі політики продовжать активно готовитись до виборів. Між НФ і БПП пробіжить чорна кішка, досягнуть домовленості не будуть виконуватись. Політикам, кандидатам бажано не кидатись гучними обіцянками, а обдумувати свої вислови, думати про майбутнє, не все так складеться як дехто думає чи планує.

Політики партії війни продовжать працювати над дестабілізацією в державі, тим самим напружувати відносини із міжнародним товариством.

Із ЗМІ стане відомо про відкриту публічну боротьбу між олігархами. Існуватиме ситуація під час якої, хтось із олігархів почне бідніти.

Турчинов та його команда займуться масмедійними питаннями. Однак зорі попереджають, що можуть виникнути проблеми із європейськими політикам, жорстка критика звучатиме в сторону Турчинова та влади.

Економічна ситуація катастрофічна. На цьому тижні почуємо перші сигнали про фінансовий колапс. Ціни зростатимуть стрімко, валюта збереже тенденцію коливання. Переговори із МФВ зупиняться, все печально.

Відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва пройде дещо в напруженій ситуації. Правоохоронним органам потрібно бути дуже уважними, щоб уникнути конфліктних випадків, сутичок, бійок.

На початку тижня не бажано розпочинати нові справи, підписувати важливі документи.

Невдоволення у людей зростатиме, рівень агресії високий. Протестні настрої у суспільстві радикально налаштовані, слід очікувати перекриття доріг, акції, мітинги по всій державі.

Збережеться криміногенна ситуація. Бережіть свої домівки, майно, автомобіль. У місцях великого скупчення людей потрібно стримувати емоції, вести себе коректніше, щоб не спровокувати конфліктні ситуації.

Існуватиме високий рівень пожежної небезпеки у ТРЦ, заводах, у місцях великого скупчення людей, потрібно перевіряти справність електропостачання.

Акуратно за кермом, дотримуйтесь правил дорожнього руху, перевіряйте на справність транспортні засоби, відчуваючи втому — відпочиньте.


Джерело статті: “http://daily.com.ua/politics/08-10-2018469323”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя