На Прикарпатті депутат міської ради вимагав та отримав неправомірну вигоду в сумі 50 тисяч доларів, - прокуратура

Картинки по запросу хабар Об этом сообщает news-dn.in.ua со ссылкой на СМИ.


Прокуратурою Івано-Франківської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, відкритому за ч. 4 ст. 368 («Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою») КК України щодо депутата Городенківської міської ради, який через посередника вимагав та отримав від представника одного з товариств грошові кошти в сумі 50 тис. доларів США за особисте позитивне голосування на сесії міської ради по питанню затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в місті Городенка для будівництва заводу з переробки твердих побутових відходів, пишуть Версії з посиланням на прес-службу прокуратури Івано-Франківської області.


Слідчим суддею задоволено клопотання прокуратури області та надано дозвіл на затримання депутата та посередника, з метою його приводу до суду для розгляду клопотання щодо обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Досудове розслідування триває.


Джерело статті: “http://versii.if.ua/novunu/na-prikarpatti-deputat-miskoyi-radi-vimagav-ta-otrimav-nepravomirnu-vigodu-v-sumi-50-tisyach-dolariv-prokuratura/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя