Британія допомагатиме Україні у боротьбі з Росією після Brexit

Британія навіть після Brexit допомагатиме Україні у боротьбі з Росією

Британія і після виходу з Євросоюзу боротиметься з російською агресією, зміцнюючи торговельні зв’язки з Україною та зберігаючи європейські санкції. Об этом сообщает iskra-ukr.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це йдеться у заяві міністра зовнішньої торгівлі Великобританії Ліама Фокса для його виступу на українському бізнес-форумі в Лондоні, передає The Times.

Як зазначає видання, британські чиновники почали переговори з українськими колегами минулого тижня.

За словами британського міністра, торгівля та безпека – "частина одного цілого".

Виведи з рівноваги один із цих факторів – і мир, процвітання та свобода опиняться під загрозою. Небагато країн розуміють це краще, ніж Україна,
– наводить газета витяги із заяви Фокса.

У тексті також йдеться про те, що вихід з ЄС не змінить позицію Великобританії щодо санкцій проти Росії. Більше того, уряд країни працює над тим, щоб після Brexit санкції "були плавно переведені в британський закон".

Нагадаємо, раніше посол Великобританії у Нідерландах Пітер Вілсон анонсував введення нових санкцій проти Росії через її "ворожу діяльність". Йдеться про викриття групи російських військових розвідників у країні. Окрім того, британський міністр оборони Гевін Вільямсон прокоментував інформацію про здійснення російськими хакерами кібератак на низку країн та назвав Росію "країною-вигнанцем".


Джерело статті: “http://24tv.ua/britaniya_dopomagatime_ukrayini_u_borotbi_z_rosiyeyu_pislya_brexit_n1045211”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя