США закликають Євросоюз не послаблювати санкції проти Росії

Москва становить "чітку і наявну" загрозу для Заходу, яка тільки погіршується, заявив представник команди держсекретаря США. У Брюсселі він закликав Євросоюз не послаблювати санкції. Про це повідомила Німецька хвиля.

Європейський Союз не має послаблювати свої санкцій проти Росії, заявив у вівторок, 6 листопада, у Брюсселі перший заступник директора відділу політичного планування Держдепартаменту США Девід Тесслер. Він попередив, що Москва становить "чітку і наявну" загрозу для Заходу, яка "погіршується, а не покращується", передає агенція AFP. Об этом сообщает info-crimea.in.ua со ссылкой на СМИ.


Вашингтон наголошує, що країни Євросоюзу мають підтримувати жорсткі санкції проти Росії через анексію Криму та кризу в Україні, попри те, що італійський уряд підштовхує ЄС до послаблення тиску на Москву.


Член команди держсекретаря зазначив, що США розглядають і нові санкції проти РФ у зв’язку з отруєнням колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля у Великобританії. За його словами, успіх антиросійських санкцій залежить від тісної координації з Європою.


"Наші санкції повинні залишатися сильними, поки ми не побачимо змін у поведінці в Москві, яких ми усі чекаємо. Ми не віримо в будь-яке послаблення санкцій, поки не відбудеться повна зміна поведінки, повне виконання російських зобов’язань", — зазначив Тесслер. "Для нас це не теоретичні дискусії, про які ми можемо говорити — це чітка та наявна небезпека, яку становлять росіяни, з якою ми боремося", — додав він.


DW

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/ssha_zaklykayut_yevrosoyuz_ne_poslablyuvaty_sanktsii_proty_rosii_299959.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя