Український паспорт на 28-му місці у рейтингу "найсильніших" паспортів світу

У рейтингу "найсильніших" паспортів світу Україна посідає 28-ме місце. Українські громадяни можуть відвідувати 131 світову державу без візи (89 країн — без віз, у 42 країнах візу ставлять по приїзду).

Про це пише Українська правда з посиланням на рейтинг Global Passport Power Rank 2018 від порталу Passport Index. Об этом сообщает sompli.in.ua со ссылкой на СМИ.


Перше місце у рейтингу посів паспорт Об’єднаних Арабських Еміратів — можливість в’їзду без віз у 167 країн. На другому місці — Німеччина і Сінгапур — з паспортами цих країн можна відвідати без віз 166 країн.


Третю сходинку рейтингу поділили Данія, Швеція, Фінляндія, Люксембург, Франція, Італія, Нідерланди, Іспанія, Норвегія, Південна Корея і США, з паспортами яких можна відвідати без віз 165 країн.


Останнє місце в рейтингу від Passport Index посів Афганістан, паспорт якого дає можливість безвізового в’їзду в 29 країн.


Рейтинг Passport Index оцінює паспорти 193 країн, які входять до складу ООН і офіційні документи 6 територій: Ватикану, Косово, Гонконгу, Палестинської автономії, Тайваню і Макао.


"Території, приєднані до інших країн, такі як острів Норфолк (Австралія), Французька Полінезія (Франція), Британські Віргінські острови (Велика Британія) і т.д., які не видають свої власні паспорти, виключаються з рейтингу і не вважаються пунктами призначення", — зазначають в Passport Index.


Минулого року український паспорт посів 32-ге місце (119 країн без віз).

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/ukrainskyy_pasport_na_28mu_mistsi_u_reytyngu_naysylnishyh_pasportiv_svitu_302201.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя