На Донбасі розмінували території біля дитсадків та школи

Рятувальники допомагають обстежувати і місцеві водогони — На Донбасі розмінували території біля дитсадків та школи
Рятувальники допомагають обстежувати і місцеві водогони
Від вибухонебезпечних предметів звільнили території, що прилеглі до дитячого садка №1 у Станиці Луганській та до школи №7 у селищі Золоте-4 на Луганщині Об этом сообщает odnako.in.ua со ссылкой на СМИ.


На Донбасі тривають ремонтно-відновлювальні роботи на критичних об’єктах цивільної інфраструктури. Крім того, рятувальники звільнили від вибухонебезпечних предметів території, що прилеглі до дитячого садка №1 у Станиці Луганській та до школи №7 у селищі Золоте-4 на Луганщині. Про це повідомляє прес-центр Операції об’єднаних сил.


Як зазначається, у Донецькій області подібні заходили проводилися у селищі Гранітному, де піротехніки ДСНС України обстежили територію навколо дитячого садка.


Також протягом 5 лютого спеціалісти комунального підприємства «Попаснянський райводоканал» провели огляд технічного водогону «Насосна станція Світличанська другого підйому – місто Кадіївка» (до лінії розмежування) в районі між селищем Ніжне-1 і Новотошківське Луганської області.


В Авдіївці здійснювалися планові роботи на Донецькій фільтрувальній станції, а також забезпечувався безпечний проїзд працівників робочої зміни до ДФС і зворотно.


Як повідомлялося, бойовики знову порушили лінії відведення важкого озброєння.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/incidents/na-donbasi-rozminuvali-teritoriji-bilya-ditsadkiv-ta-shkoli-oos-567840.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя