З початку квітня інспектори Житомирського рибоохоронного патруля зафіксували 40 порушень

З початку квітня інспектори Житомирського рибоохоронного патруля зафіксували 40 порушень
З початку квітня інспектори Житомирського рибоохоронного патруля зафіксували 40 порушень
У період з 1 по 10 квітня 2019 року інспектори Житомирського рибоохоронного патруля зафіксували 40 порушень природоохоронного законодавства.

Так, було складено 11 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП, 10 — за ч. 3 ст. 85 КУпАП та три — за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП. Оформлено 16 актів виявлення та вилучення безхазяйного майна. Всього вилучено 28 кг водних біоресурсів та 48 од. заборонених знарядь лову.
«Протягом цього періоду у порушників вилучено 3 гумових човна та накладено штрафів у розмірі 1 462₴ Збитки, завдані рибним запасам, склали 9 197 грн», — повідомив керівник рибоохоронного патруля Олександр Гонтар.
Для прикладу, другого квітня рибоохоронний патруль здійснив спільний рейд з телебаченням у Коростенському районі. Так, на р. Уж, поблизу с. Дідковичі держінспекторами затримано двох громадян, які ловили рибу забороненими знаряддями лову. За допомогою чотирьох сіток браконьєрам вдалося спіймати 3 кг риби, а саме: плітка – 44 екз., окунь – 13 екз. та лящ – 8 екз. Збитки, завдані рибним запасам, становлять 5 321₴ На осіб складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Заборонені знаряддя лову та незаконно добуті водні біоресурси вилучено.
Також cьомого квітня завдяки небайдужим громадянам затримано порушника, який здійснював незаконний вилов водних біоресурсів двома сітками. Подія відбулася на Житомирському водосховищі у м. Житомир (поблизу греблі). У заборонених знаряддях знаходилась така риба: окунь — 8 екз., плітка — 22 екз., лящ — 11 екз. Збитки, завдані рибному господарству, становлять 3 876₴ На правопорушника оформлено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП.
Просимо громадян бути відповідальними та допомогти зберегти водні біоресурси під час такої важливої пори — НЕРЕСТУ.

Інформацію про порушення правил рибальства та незаконного збуту водних біоресурсів, а також продажу заборонених знарядь лову – прохання повідомляти на телефони «гарячої лінії» відомства: (0412) 24-57-81 та (067) 414-60-74.


Джерело статті: “https://zhitomir-online.com/podiyi/81604-z-pochatku-kvitnya-inspektory-zhytomyrskogo-rybookhoronnogo-patrulya-zafiksuvaly-40-porushen.html” Об этом сообщает ukr-vopros.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя