Вірянку УПЦ (МП) госпіталізували, священику викликали «швидку»: конфлікт на Рівненщині (ВІДЕО)

Фото — rivne.church.ua

Я – мати сина-воїна, він два роки на передовій в Мар’їнці, але ніхто цього не чув, мене, моїх побратимів по вірі називали останніми словами. Що ж ви робите, люди добрі, хіба за таке свавілля наші хлопці зараз воюють на сході? – розповіла Ірина Балк, парафіянка храму. Об этом сообщает epizod.in.ua со ссылкой на СМИ.

Деякі жителі села стверджують, як йдеться у повідомленні, що «процесом захоплення керували чиновники, і не тільки районного підпорядкування».

Також місцеві жителі повідомили, що під час силового захоплення храму чимало людей постраждало не тільки психологічно, а й фізично: одну жінку, вірянку УПЦ (МП), госпіталізували, священику довелося викликати «швидку».

Протоієрей Віктор Земляний, керівник відділу з питань міжконфесійного врегулювання при Рівненській єпархії УПЦ (МП), вважає міжцерковні суперечки в селі рекомендованими і штучно створеними.

У поліції області тим часом зауважили, що громада змінила свою конфесійну приналежність.

Як батюшку УПЦ (МП) разом із парафіянами громада ПЦУ виводила за територію храму бачили журналісти UA: Рівне.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4


Джерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/viryanku_upts_mpgospitalizuvaly_svyashchenyku_vyklykaly_shvydku_konflikt_na_rivnenshchyni_video_235714.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя