Прокурор Волині прокоментував ставлення до вільного володіння зброєю


Новий закон, що може спростити володіння зброєю, не підтримує прокурор Волинської області Віктор Швидкий.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії облради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією 14 травня.

Під час розгляду питання про інформацію щодо результатів діяльності органів прокуратури Волинської області у 2018 році член комісії Костянтин Зінкевич запитав у прокурора області Віктора Швидкого про його ставлення до нового закону про зброю, який зараз перебуває у процесі обговорення і де йдеться про вільне володіння зброєю.

Віктор Швидкий відповів, що він проти, адже зброя в неадекватних руках може завдати великої шкоди. Депутат уточнив, чи прокурор вважає, що правоохоронна система держави не буде здатною проконтролювати обіг зброї. Віктор Швидкий уточнив, що йдеться, наприклад, про такі елементи, як побутове пияцтво, психічні відхилення, можуть бути жертви. З іншого боку, якщо вся зброя буде зареєстрована, у будь-який момент можна буде знайти злочинця.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/prokuror-volyni-prokomentuvav-stavlennia-do-vilnoho-volodinnia-zbroyeiu/” Об этом сообщает КРИМИНАЛЬНАЯ РОССИЯ со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя