Буде спільна резолюція країн в справі повернення Росії до ПАРЄДержави, котрі проголосувалир проти повернення РФ права голосу в цій організації, хочуть опрацювати спільний фронт. Об этом сообщает cnews.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це заявив маршал польського Сенату Станіслав Карчевський, повідомляє Польське радіо.


Держави Центрально-Східної Європи працюють над спільною резолюцією у справі поверення Росії права голосу в ПАРЄ, — заявив маршал польського Сенату Станіслав Карчевський. Політик зустрівся з представниками країн, запрошених до Любліна на святкування 450-річчя підписання Люблінської Унії. Станіслав Карчевський сказав, що найближчим часом Польща, Литва, Латвія, Естонія, Україна, Словаччина і Грузія обговорять спільні кроки:«Ми на цю тему розмовляли вчора. Ми всі обурені цією ситуацією. Представники країн, які приїхали на сьогоднішні врочистості, мені говорили, що хочуть підготувати спільну резолюцію. Але тут, в Любліні, під час цих святкувань, це буде зробити дуже важко. Натомість ми говорили про проведення спільної зустрічі якомога швидше».


25 червня ПАРЄ прийняла резолюцію, яка передбачає безумовне повернення Росії до Асамблеї. У цей же день російські депутати з’явилися у ПАРЄ та були присутніми на засіданні.


Делегації семи країн-членів ПАРЄ: України, Грузії, Литви, Латвії, Естонії, Польщі та Словаччини — заявили про початок консультацій із національними парламентами та урядами щодо спільних дій у відповідь на безумовне підтвердження повноважень та повернення усіх прав в Асамблеї російській делегації.


Польська делегація не візьме участі у засіданні Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань культури на початку наступного тижня. Це ще одна реакція на повернення Росії у ряди цієї організації.


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/bude-sp-lna-rezolyuts-ya-kra-n-v-sprav-povernennya-ros-do-par”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя