У Каліфорнії ввели режим надзвичайної ситуації через найпотужніший за останні 25 років землетрус

Землетрус у Каліфорнії

Режим надзвичайної ситуації було введено у четвер в окрузі Керн на півдні американського штату Каліфорнія через землетрус магнітудою 6,4. Підземні поштовхи такої сили стали найбільш потужними за останні 25 років. Об этом сообщает ternopoliany.in.ua со ссылкой на СМИ.

В заяві, опублікованій на сайті губернатора штату Гевіна Ньюсома мовиться, що влада штату сприяє у ліквідації можливих наслідків стихійного лиха надаючи усі наявні ресурси. Для цього на території штату ввели режим надзвичайної ситуації.

Такий крок дозволить місцевій владі отримати доступ до деяких додаткових фондів.

На території округу Керн розташоване місто Ріджкрест з населенням близько 28 тисяч осіб. Мер міста Ріджкрест Бріден зазначила в ефірі телеканалу CNN, що після землетрусу в місті почалися численні пожежі. Їх причиною, імовірно, стало пошкодження газопроводу.

Представники служби пожежної охорони округу заявили, що внаслідок пожеж кілька людей отримали легкі травми. Інформація про загиблих наразі не надходило. В одній з лікарень Ріджкрест була проведена евакуація. 15 пацієнтів перевели в інші медичні установи.

Геологічна служба США повідомила, що епіцентр землетрусу розташований в 195 кілометрах на північ від Лос-Анджелеса, неподалік від Ріджкрест. Осередок землетрусу залягав на глибині 9 кілометрів.


Місце землетрусу у штаті Каліфорнія


Внаслідок землетрусу у місті почалися пожежі / Фото CNN


Південна частина штату покрилася низкою розломів внаслідок землетрусу

My dads liquor store in Ridgecrest (11 miles from the earthquake) ? pic.twitter.com/4RC0mY3eha

— Zomo (@zomo_abd) 4 липня 2019 р.


Джерело статті: “http://24tv.ua/u_kaliforniyi_vveli_rezhim_nadzvichaynoyi_situatsiyi_cherez_naypotuzhnishiy_za_ostanni_25_rokiv_zemletrus_n1175155”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя