Канада розширила місію поліцейських інструкторів в Україні

<p>Українські та канадські силовики Об этом сообщает <a href=abruptly.in.ua со ссылкой на СМИ.

">

Українські та канадські силовикиМісія поліцейських в Україні зросте більш ніж удвічі — з 20 до 45 осібКанада більш ніж удвічі збільшила кількість поліцейських інструкторів та подовжила термін їх перебування в Україні.


Про це заявили у Королівській кінній поліції Канади.


«Королівська канадська кінна поліція рада розширити та подовжити місію в Україні. Відповідно до рішення уряду Канади, місія поліцейських в Україні зросте більш ніж удвічі — з 20 до 45 осіб. Це відрядження також триватиме два додаткові роки, до 2021-го», — заявили у штаб-квартирі кінної поліції в Оттаві.


У відомстві уточнили, що канадські поліцейські в Україні служать у двосторонній місії з Національною поліцією та у Консультативній місії ЄС з реформування цивільного сектора безпеки.


«Канадські поліцейські підтримують реформи в Україні. Вони проводять тренування та надають стратегічні поради з метою посилення можливостей та ефективності Національної поліції України у таких аспектах як безпека, кримінальні розслідування, запобігання й реагування на гендерне насильство. Канадський внесок допомагає забезпечити стійкість реформ та збудувати в Україні прозору й підзвітну правоохоронну службу», — зазначили у канадській поліції.


Нагадаємо, окрім поліцейської місії, близько 200 канадських інструкторів проводять заняття з українськими військовими та представниками силових відомств. За чотири роки через канадське навчання пройшло більше 10 тис. українських воїнів.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/incidents/kanada-rozshirila-misiyu-policeyskih-instruktoriv-v-ukrajini-608268.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя