Заполітизоване рішення, - Турчинов прокоментував взяття під варту Пашинського


Екссекретар РНБО Олександр Турчинов вважає взяття під варту колишнього народного депутата Сергія Пашинського політично заангажованим рішенням
Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.
"Сергій Пашинський ніяк не міг вплинути на, я вважаю, заполітизоване рішення про перегляд цього рішення. Без будь-яких підстав — ви в суді це чули — жодної підстави не навели ні прокурори, ні слідчі, чому вони раптом вирішили, крім політичних анонсів, переглянути цю справу. Докази нові не отримані. Нових якихось позицій у слідства немає", — сказав він.
Турчинов впевнений, що реакція Пашинського в інциденті була адекватною: він захистив своє життя і життя і честь своєї дружини.
"На превеликий жаль, сьогодні ми побачили, що юридичні аргументи, правові підстави, на жаль, сьогодні тимчасово не працюють. Але я впевнений, що Сергій витримає ці випробування і буде на свободі", — сказав екссекретар РНБО.
На питання, чи була у Пашинського можливість покинути країну, Турчинов сказав: "Безумовно. У нього була можливість виїхати за кордон. І я так зрозумів з інформаційної хвилі, що багато на це дуже сподівалися".
Крім того, відповідаючи на питання, чи не, боїться він кримінальних справ, він відповів, що життя навчило не боятися, згадавши про події Революції Гідності.
Він також зазначив, що шкодує про те, що традиції Печерського суду не змінилися.
"Я вважаю, що, безумовно, вина і минулої влади в цьому є", — підкреслив Турчинов.
  • Печерський райсуд Києва ухвалив помістити під варту екснардепа від "Народного фронту" Сергія Пашинського

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/07/zapolityzovane_rishennya_turchynov_prokomentuvav_vzyattya_pid_vartu_pashynskogo” Об этом сообщает tavrijci.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя