Вінницькі шахісти «заматували» всіх на Всеукраїнському турнірі в Чуднові

Вінницькі шахісти виграли основні призи на Всеукраїнському турнірі, присвяченому вшануванню пам’яті ветерана Другої світової війни Михайла Сачука. Змагання відбулися у невеличкому районному центрі Житомирщини – Чуднові, повідомляє Vlasno.info.

Об этом сообщает Руспрес

В турнірі взяли участь гравці Житомира, Шепетівки, Хмельницького, Кременчука, Києва, Бердичева, Хорошева, Чуднова, а також шахова команда із Вінниччини.

– Загалом стартували 52 учасники. В турнірі «А» змагалися 37 шахістів, серед них – 6 майстрів спорту і 17 кандидатів в майстри. В турнірі «Б» взяли участь 17 спортсменів, – розповідає президент Федерації шахів Вінниці Микола Боднар.

В турнірі «А» перемогу святкував міжнародний майстер Микола Боднар. Друге місце теж виборов вінничанин, міжнародний майстер Володимир Вусатюк. Третє посів Денис Крошняков (Бердичів). Кращим серед ветеранів шахів став Володимир Черних (Київ). А кращою серед жінок – юна Карина Степанюк (Вінниця), яка нещодавно виконала норматив кандидата в майстри спорту України.

В турнірі «В» (діти до 12 років) вінничани участь не брали. Переможцем тут став Антон Кулачко зі столиці.

– Від імені вінничан дякуємо житомирським організаторам за чудово проведений турнір та гостинність, – сказав Микола Боднар.